реклама:

адсорбер за день + максимальна площа контакту

Тема в разделе "Солнечная энергетика", создана пользователем МеXanik, 22 май 2017.

1. LAM

LAM Активист

Симпатии:
    20
    Из:
    Львів
    [ QUOTE="МеXanik, post: 20677, member: 616"]Я попередньо пролуджував лист і трубки а потім лише за допомогою газового пальника і цієї пасти з"єднював елементи. У вашому випадку все простіше пролудити трубку з цієї сторони яка іде в жолоб а пасту розведену( до робочого стану) нанести в очищений жолоб і також з"єднати . Проексперементуйте на залишках міді , у мене оцинковка і мідна трубка і результатом пайки я задоволений. Вибір за вами. На третє питання - з зеленим змієм потрібно боротися по різному.(я брав 40%)

Планую робити ще один адсорбер тому в мене є питання стосовно розбавляння пасти - якщо її розвести 50/50 горілкою - чи не буде вона зарідка для нанесення? На жолоб листа можна і рідку нанести а от з трубкою вже буде важче, до того ж як вплине розбавляння пасти на кількість олова, що утворюється при вскипанні пасти? Я впевнений, що при 100% пасти шар олова суцільно вкриває і трубку і жолоб листа, а от при 50/50 чи буде така ж ситуація:ukr:? ну і третє - риторичне питання - горілки шкода!!!:scare:, "первак" підійде:crazy:?

реклама:

Поделиться этой страницей