реклама:

Купольный домик пользователя VitallS

Тема в разделе "Наши домики", создана пользователем Vitalls, 31 окт 2014.

?

Как вы считаете вреден ли пенопласт для человека при правильных условиях эксплуатации?

1. Очень вреден

2. Немного вреден

3. Не вреден

Результаты будут видны только после голосования.
  1. Vitalls

Vitalls Житель форума

Симпатии:
    57
    Из:
    Киев
    Наконец то забор со всех сторон есть :) Как будет время выложу последнее видео сарайчика.

2. Vitalls

Vitalls Житель форума

Симпатии:
    57
    Из:
    Киев
    Все. наконец то с сарайчиком разобрался, по крайней мере до той стадии когда на него не стыдно смотреть :) и внутри можно что то хранить.
    Вот Что в Итоге получилось.

koblevo, Depesh, Никита и 2 другим нравится это.
  3. Любомир

Любомир Житель форума

Симпатии:
    35
    Из:
    Івано-франківськ
    В яку суму вписались приблизно з будинком?

4. Vitalls

Vitalls Житель форума

Симпатии:
    57
    Из:
    Киев
    Ви про купольний?

5. Любомир

Любомир Житель форума

Симпатии:
    35
    Из:
    Івано-франківськ
    Так про ваш будинок.

6. Vitalls

Vitalls Житель форума

Симпатии:
    57
    Из:
    Киев
    я както прикидывал и считал, что если посчитать с работой, то около 60 тис, но это с забором, скважиной, подключением электричества, канализации, благоустройства ( много денег и времени ушло на каменные работы) Если строить самому, точнее мы вдвоем строили то мне обошлось гдето в 25 тис + полтора года работы двоих человек практически без выходных. правда ездить занимало 3 часа в день поэтому в идеале ставить вагончик в нем жить тогда думаю и за год реально будет. в принципе сейчас цены на работы остались почти теже поэтому все что выше 25тис подешевело сильно из за разници курса, ну а нормальные материалы практически все к курсу привязаны.

7. Любомир

Любомир Житель форума

Симпатии:
    35
    Из:
    Івано-франківськ
    В 25 тис. ввійшла тільки коробка чи є внітрішня штукатурка, утеплення? Я зараз прицінююсь за скільки можна побудувати середній (100-120м2) будинок з утепленням сантехніка, опалення, каналізація і електрика при тому що відсотків 75буду робити своіми силами.
    --- Добавлено, 1 ноя 2015 ---
    Що ви маєте на увазі "все що більше 25тис. подешевіло?

8. Vitalls

Vitalls Житель форума

Симпатии:
    57
    Из:
    Киев
    В 25 увыйшло все з оздобленням внутрішнім і трохи меблів, забором, скважиною і тд. на ділянці взагалі нічого не було. Опалення у мене електричне, тому для електрики брав хороший кабель ВВГНГд. Я думаю якщо будувати із газоблока як це зараз популярно, та ще й самому, може вийти десь так само може навіть трохи дешевше але мій тепліший, хоча трохи зайвих вікон зробив :) Зайвих 1,5 тис пішло на те щоб зробити основу під фундамент так як грунти дуже болотисті ( а потім вже робив легку монолітну плиту)
    60-25=35тис на той момент (2013р) коштували б роботи, так як ціна на роботи змінилась не сильно, то ця цифра зараз булаб десь 15 тис. так як робочі отримують зарплату у гривнях.
    Якщо ж робити як Віктор ( house4u ), газоблок з додатковим утепленням, то скоріш за все вийде трохи дорожче ніж мій.
    Ще в моему випадку після підрахунків вийшло що робити мій другий поверх на 20м2 було не раціонально, так як для цього прийшлось підіймити висоту всьго будинку на 1м, а це зайвих десь 50м2 оздоблення камнем+ утеплення, блоки...( дешевше булоб збільшити площу першого поверху), але це конкретно в моєму купольному будинку так. При звичайному будівництві дешевше будувати 2 поверховий, хоча для себе я б всеодно будував бі краше 1-но поверховий, так як це більш комфортно, при площі 100-120м це реально і якщо робити самому буде не на багато дорожче, але на багато простіше, в тому плані що не прийдеться робити великі риштування.

9. Любомир

Любомир Житель форума

Симпатии:
    35
    Из:
    Івано-франківськ
    Теж думаю про газоблок, на рахунок 1чи 2 пов. то з 1 трохи простіше не треба риштувань високих, сходів, так як думаю під полов.будинку робити підвал то вийде 1,5ка з 2 рівнями. Можна фото планування кімнат і вигляд цих самих кімнат в купольному будинку.

10. Vitalls

Vitalls Житель форума

Симпатии:
    57
    Из:
    Киев
    На першій сторінці цієї теми подивіться там Є

11. Хожаев

Хожаев Житель форума

Симпатии:
    1
    Из:
    Калуга
    Купольный дом диаметром 9м. был построен в 1995г. в Калуге напылением бетона на воздушный шар. Напыляли всего 12 часов.
    http://sppas.ru/forum/index.php?showtopic=85

реклама:

Поделиться этой страницей