реклама:

мото+ електро культиватор

Тема в разделе "Сад и Огород", создана пользователем МеXanik, 18 окт 2017.

1. МеXanik

МеXanik Житель форума

Симпатии:
    19
    Из:
    Стрий
    Минулої весни придбав собі Мотоблок консольный Eurosystems RTT-2. Хороша італійська річ.
    Для моїх 10 соток біля будинку цілком вистачає.
    Але... так як в мене є постійне бажання щось покращувати - вирішив зробити можливим привід мотоблока від трифазного електродвигуна.

Метою такої доробки було здешевлення затрат на обробку ділянки.
    Математика каже, що так в 4 рази дешевше.
    Електродвигун 3,2кВт, чотирьохжильний кабель живлення та магнітні пускачі мав.

Зробив додаткове кріплення для електродвигуна і на роботі мені виточили два шківа під пас профілю А.

Ще одною перевагою такої переробки є в рази менший шум при обробці ділянки.
    Якихось незручностей через привязку до кабелю я не відчув, єдине що потрібно - слідкувати, щоб кабель не попав під фрезу. Реверс також працює.
    За потреби за фрезою чіпляю плужок, і за один прохід виконується дві операції - вспушена земля і рядок.
    Фото оригінального і Eurosystems_RTT_2.jpg Знімок екрана (4).png Знімок екрана (4).png переробленого. Для того, щоб замінити бензиновий двигун на електричний потрібно 30-40хв.

2. Dok

Dok Житель форума

Симпатии:
    133
    Из:
    Залещики
    Порада не забудьте про УЗО:bravo::scare:, ще можна придбати чи намотати трансфоматор для розвязки по фазі, правда це більша проблема.

3. МеXanik

МеXanik Житель форума

Симпатии:
    19
    Из:
    Стрий
    Про це звичайно подбав:hi:. Ви ще не бачили мій дровокол з ел.двигуном на 4кВт.:new_rus: тачка колотих дров з "вершком" за 2 хв виходить. Маю ще багато різних саморобок.

Dok нравится это.
  4. Dok

Dok Житель форума

Симпатии:
    133
    Из:
    Залещики
    Давай дровокол.

5. МеXanik

МеXanik Житель форума

Симпатии:
    19
    Из:
    Стрий
    Це мій. Зробив по аналогії побаченого на просторах YouTube. І мої колектори на задньому плані
    --- Добавлено, 23 окт 2017 ---
    Віброжабу на 220 також давати?

Вложения:

Последнее редактирование: 23 окт 2017
    АндрійХ нравится это.
реклама:

Поделиться этой страницей