реклама:

Параболический СК на акрыле или...

Тема в разделе "Коллекторы концентраторы", создана пользователем agnat, 23 апр 2015.

1. agnat

agnat Житель форума

Симпатии:
    24
    Из:
    Львів
    Тарілка алюміній. Плівку купляв на автобазарі в погоних метрах, тому назви незнаю. ціна 7 долярів за м2.
    Завтра обіцяють сонячну погоду, зроблю пару відео =)

koblevo нравится это.
  2. house4u

house4u Администратор Команда форума

Симпатии:
    995
    Из:
    Одесса
    Ждем видео майского солнечного шашлычка!

3. dolphin

dolphin Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Івано-Франківськ
    А ця плівка стійка до царапин і протирань? Цікаво просто, тому що свою тарілку я обклеїв плівкою яку використовують для зовнішньої реклами і не дуже нею задоволений. При наклеюванні розгладжував її ватою яка залишала на плівці ледь помітні царапинки які суттєво погіршують відбиття!!! Але навіть при таких умовах шматок дерева підпалювала)) при чому сонце світило не дуже і надворі було вітряно.

4. agnat

agnat Житель форума

Симпатии:
    24
    Из:
    Львів
    Думаю що стійка, я її наносив шматкою втирав шоб приклеялась краще до тарілки. нічого такого не замічав ні царапин ні потертостей. Вона чимось подібна до тих плівок які клеять на екран телефона як захисні, досить тверда!
    Я теж маю кусок такої рекламної плівки. оракал 351 здається. якшо в неї дивитися то відображення взагалі невидно, не чітко) вона просто срібна)
    в інеті я ще гуглив є архітектурна плівка з 5% пропусканям. бачив відео з нею, вона дуже срібна. але нажаль в нас такої не найшов. Може де в неті і продають рулонами тільки.
    Також я думав для того використати автоплівки, але номр зеркальні плівки від 1000грн за м2. тому то бред.
    Но наразі це так, розваги) треба ж з чогось починати)

5. dolphin

dolphin Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Івано-Франківськ
    А не виникало ідеї відшліфувати алюміній? Бачив ролики в ютубі як болгаркою доводять до зеркала.. Правда потім треба покривати лаком якимось бо алюміній окислиться з часом і потемніє. Шліфовкою можна уникнути нерівностей які є на поверхні після наклеювання плівки.
    А ще була ідея зробити хромування хімічним способом, таке як роблять на автомобільних дисках, але не знаю скільки коштує таке задоволення і на скільки воно стійке. Ось декілька роликів, може на щось надихнуть))

https://www.youtube.com/watch?v=IKofgUCRh4M

6. agnat

agnat Житель форума

Симпатии:
    24
    Из:
    Львів
    як і обіцяв, зняв трошка відео, погодка не давала побавитися норм. Хмарне небо було!
    На ці вихідні обіцяють чисте небо, може більше побавлюся. І буду пробувати якусь воду гріти))

Там в кінці палю кусок металочерепиці, потім ще бавився з нею, таке враження щоб і пропалило якшо б довше потримав))

house4u, dolphin и koblevo нравится это.
  7. dolphin

dolphin Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Івано-Франківськ
    Пропалило б 100% якби Ви її повністю в фокус поставили)))
    Цікаво за скільки часу у Вас вода закипить при такому діаметрі тарілки))

8. house4u

house4u Администратор Команда форума

Симпатии:
    995
    Из:
    Одесса
    Зачет! А я предлагаю шашлык сделать :)

9. dolphin

dolphin Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Івано-Франківськ
    Шашлик згорить в фокусі за 1 хвилину я думаю...))) Хоча якщо цілого кабана туди засунути, то може і залишиться щось їстівне))

10. agnat

agnat Житель форума

Симпатии:
    24
    Из:
    Львів
    я думаю якби небо було чисте і замість плівки якийсь зеркальний аланод, то б точно пропалило за секунди )
    а так, мені здається що там більше 1.5квт не відбиває з тих 3 метрів.
    ну то ще дослідим, методом нагрівання якоїсь ємкості з водою)

п.с. і давай на ти, то ж інтернет)
    --- Добавлено, 5 май 2015 ---
    доречі дошка яку я палив була пропітана антипіренами, і ще сира. ми дах накривали в той день і були обрізки)
    І все таки горіла))

11. dolphin

dolphin Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Івано-Франківськ
    ну звичайно на воді буде видно вже якийсь результат по продуктивності...
    мій власний експеримент з тарілкою менше метра квадратного - кип"ятив приблизно 300 гр води за 12-13 хвилин.

12. Алекссс

Алекссс Житель форума

Симпатии:
    130
    Из:
    Днепропетровск
    Хотел сделать 3 параболических нагревателя из 3 вакуумных трубок ))) , но теперь что-то меня мучают сомнения , что они мне будет нагревать не всегда воду горячую , а только в солнечные дни или в малооблачные - а мне нужно греть каждый день с мая по октябрь ! Решил все-таки сделать на свой косвенник 300 л - нагреватель из 30 трубок вакуумных - все-таки трубки греют вроде воду и в пасмурные дни ? хотя могу ошибаться . Хочу сварить каркас , взять квадрат где-то 60*40 или 70*40 - нарезать в нем 30 отверстий - вставить туда все эти трубки (трубки вакуумные диаметр 58 , длина 1800) , и прокачивать насосом воду через этот квадрат с трубками и змеевик косвенного нагревателя - думаю что что-то из этого получится :) , вот только еще думаю как вакуумные трубки приделать к квадрату - мб кто-то что-то знает ? подскажет ? или может по конструкции кто-то что-то посоветует лучшее ? буду очень благодарен ):flag:

13. serg79

serg79 Житель форума

Симпатии:
    17
    Из:
    Никополь
  14. Алекссс

Алекссс Житель форума

Симпатии:
    130
    Из:
    Днепропетровск
    спасибо )))

15. agnat

agnat Житель форума

Симпатии:
    24
    Из:
    Львів
    два дні бавлюся з теплоприйомником для своєї антени! купив гнучку мідь 0.5мм для яку використовують для покрівлі даху. спаяв коробку 18х18 товщиною біля 1.5см
    завтра ще куплю їдкий натр і зачорню. на вихідних попробую на тарілку поставити, но поки тарілка без слідкуваня за сонцем.
    Хочу попробувати без циркуляційного мотора, я бачив відео на двох обратних клапанах мужик робив фонтанчик в кастрюлі. Таким чином. Ну чисто побавитися. А надалі циркуляційник треба буде вліпити, так буде кпд більше!

koblevo нравится это.
  16. Garik

Garik Житель форума

Симпатии:
    428
    Из:
    Vitebsk
    Привет всем! Алекссс обьясни пожалуйста, что ты задумал. Из твоего текста я толком ничего не понял. Зачем что то варить?? Зачем дырки. Обьясни. Почти 2 года с вакумниками занимаюсь. Чуток опыта имею. Возможно я тебе помогу. Хочу тебя предупредить об подводных камнях. В очень пасмурную погоду, (из моего опыта) твои 30 трубок дадут тебе на 300 литров от 25 до 43 градусов. А вот в солнечный день (не важно лето или зима от угла зависит) закипятят тебе твои 300 литров за 4-5 часов. Поверь на слово. Летом даже в пасмурную погоду тепло девать просто некуда. День слишком длинный, что бы нагреть до кипятка твои 300 литров, надо всего 34 кВт. В хорошую погоду Одна трубка даёт 0,25 -0,35 кВт за 1 час (а то и выше, от облачности зависит). Считаем по минимуму, 0,25 х 4 (часа) = 1 (кВт) х 30 (трубок) = 30 кВт . Ну и куда ты Остальное Тепло денешь? У Виктора вон хотябы 1600 литров, если я правильно помню. 300 литров, это так только для душа. Ты же Не мазохист надеюсь. Не будешь под кипяток в душ прыгать??? Так что, по поводу работы СК на вакуумных трубках, я тебе помогу советами.
    Всем удачи!

17. dolphin

dolphin Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Івано-Франківськ
    А для чого гратися з пайкою і винаходити велосипед? Купи на шроті радіатор пічки від машини і буде тобі щастя. :yahoo:
    Тільки дивись щоб суцільний метал був, без вставок пластмаси і резинок бо розплавляться від температури...

18. kivik71

kivik71 Житель форума

Симпатии:
    74
    Из:
    Екатеринбург
    Я конечно тоже сторонник вакуумных коллекторов, но Ваши данные это большой перебор. 250 Вт означает, что на трубку попадает солнечный свет (1000Вт/м2) и площадь на которую падает этот свет =0,25м2. Это не считая потерь. Объясните как такое может быть?
    Если Вы имели ввиду концентратор направленный на вакуумную трубку это конечно может быть, но площади концентратора я тоже не увидел. Так что если приводите цифры, желательно их как то подтверждать, теоретически или практически.

19. Алекссс

Алекссс Житель форума

Симпатии:
    130
    Из:
    Днепропетровск
    Опираюсь на уже готовые термосифонные солнечные нагреватели http://www.unimag.ua/product/solnechnyj-kollektor-termosifonnyj-altek-sd-t2-30/#.VVMHS6lmzsU
    300 литров воды мне нужно не просто нагреть , а в течении дня пользуются чистым кипятком (гдето литров 120) , + потом моют теплой водой под вечер
    Если будет наблюдаться перегрев - можно методом тыка ))) зашторить часть трубок , но боюсь что будет мало 30 труб )) хотя могу ошибаться

Последнее редактирование: 13 май 2015
  20. Алекссс

Алекссс Житель форума

Симпатии:
    130
    Из:
    Днепропетровск
    Накидал примитивную схемку что я хочу ))) Безымянный.png
    Ну и разумеется группу безопасности на коллекторе ! Прийму предложения от форумчан где что и куда ставить по безопасности ! У меня инструкция от косвенника есть - что и куда ставить , может ктото чтото предложит лучше или проще )))

реклама:

Поделиться этой страницей