реклама:

Самодельное селективное покрытие.

Тема в разделе "Солнечная энергетика", создана пользователем house4u, 9 мар 2013.

1. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Доброго дня, Роман. Там немає схеми, там один резистор і той необовязковий.
    Береться плату ардуїно, датчики температури і програмуємо.
    Без скла не раджу тестувати, похибки будуть великі.
    На рахунок тонеру, то вони бувають різними. Магнітні, немагнітні, ще там якісь. У Вас тонер програв тому що не зовсім чорний, як Ви кажете - синюшний. Попробуйте інший тонер, бо він якраз і виграє завдяки своїй ідеальній чорноті.

2. РоманП

РоманП Активист

Симпатии:
    5
    Из:
    Португалия
    Всё на работе оставил. Сегодня я выходной, а завтра сфоткую и выложу.

3. РоманП

РоманП Активист

Симпатии:
    5
    Из:
    Португалия
    На фото есть фольга, 75 мкм из которой всё делал. Думаю что так же можно сделать из меди 0,2мм. Никакой пайки, очень быстро и теплоотдача по всей поверхности абсорбера.

Вложения:

Yura и vitalybo нравится это.
  4. Серж07

Серж07 Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Ужгород
    А как на счёт устойчивости к воде и при тактильном контакте (на пальцах остаётся)?

5. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Я думаю класно, а только под стеклом надо греть... площадь карманчиков одинаковая... одинаковое кол-во воды заливать...

6. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Бодя !! Аууу!!
    http://art-error.livejournal.com/14871.html + добавити вуглеця для кольору, може вийде нанести розпилювачем (типу мистер мускул). Тільки брати нейтральний силікон.

7. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Та ну... який силікон витримає температуру абсорбера, ультрафіолет, та ін.. До того ж теплопровідність зв'язуючого має бути висока щоб був результат.

8. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Сілікону ультрафіолет побарабану, и по температурі - є до 120*, до 180*, до 240*, до 360*, і вода йому побарабану.

9. Алекссс

Алекссс Житель форума

Симпатии:
    130
    Из:
    Днепропетровск
    Может лучше тефлоном черным покрыть ?)) знаю что он запекается в печи выше 300 градусов

10. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    политетрафторэтилен, ПТФЭ, фторопласт, тефлон — це одне й теж. Полімер... як би він не вигорів, або не посирів від УФ.
    Бодю в тебе вже є куча можливого... вибирай вже...:)

11. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Наприклад? що ще крім силікону з сажою?

12. Эмануэль

Эмануэль Житель форума

Симпатии:
    2
    Из:
    Одесса
    Цапонлак с техническим углеродом, например.

13. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    E
    У тебе є посне масло, молоко, яйця, сажа, принтерний порошок, силікон, графіт, оксид заліза, бітум, свічки... Глянь скільки ми разром на форумі навидумували та назбирали... І все дешеве, і недифіцитне... Ніхто до цього ще не дійшов... щоб це використовувати для наших нужд... ну десь може і підсковзнемось... Набагато доступніше за саму дешеву спеціальну краску... Тільки треба шевелити руцями... Ну і хай високоселективки на 5 % нас випередять, але ж вони себе виправдовують тільки в зимовий період, а сонячних днів у зимовий період так мало, що розумними я не бачу ті високоселективки, та й виправдовують вони себе лише на високих температурах... за 60-65*С А коштують??? Бррррр.... Все ми не зможемо високотехнологічно виконати для експерименту(напилення, накопчення, запікання), хай кожному що сподобається, те й доводить до досконалості... Треба вибрати що до серця припало, і якісно його зробити... :hi:

Последнее редактирование: 30 дек 2016
    bazil19 и Серж07 нравится это.
  14. serg79

serg79 Житель форума

Симпатии:
    17
    Из:
    Никополь
  15. Саша

Саша Новичок

Симпатии:
    0
    Из:
    Долина
    Добрий день шановні форумчани, прочитав вчора всі повідомлення форуму, дуже сподобалась ідея нанесення тонеру. На скільки я побачив тонер дає глянець, заматувати поверхню наждачкою у Боді не вдалось (можливо через те що використовував досить велику шороховатість 150), а якщо в цих цілях використовувати абралон (або скотчбрайт), ну або наждачкі 800, 1000 .......??????
    Бодя а як там ваш коллектор, вже приступили до виготовлення?
    Бачив також що маєте багато тонеру, можливо у вас його купити, для своїх експериментів???

16. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Виходжу з зимової сплячки. Надворі починає появлятись сонечко. Тому потихеньку берусь за роботу. Поставив собі за мету до квітня місяця запустити свої колектори. На даний момент я вирішив покривати свої абсорбери тонером, з вищеописаних експериментів то є мабуть оптимальний варіант.
    Але не припиняю шукати краще покриття. В кого може народились свіжі ідеї - пропонуйте! Перевіримо!

Це також спробую! Відразу як знайду цапонлак.

Ми ж це все вже перепробували. Пропонуєш почати все з початку? :)

17. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    [​IMG]Зроби отаке тільки маленьке, такою площею як в тебе кармани, і протестуй... раз проснувся...:)
    (це на 25 сторінкі)

18. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Віталій, ти жартуєш чи серйозно?
    --- Добавлено, 28 фев 2017 ---
    Зробити макет такого "колектора" трудно, але можна, звичайно...
    Тільки який сенс? Ти уявляєш які тепловтрати будуть якщо теплоносій буде контактувати зі склом? Чи я щось не зрозумів по тому малюнку?

19. Эмануэль

Эмануэль Житель форума

Симпатии:
    2
    Из:
    Одесса
    Я так понял тут сранивают только самодельные покрытия между собой, заводских ни у кого нету?

20. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    http://house4u.com.ua/forum/threads/samodelnoe-selektivnoe-pokrytie.1/page-21#post-15904 починаючи з цього поста я отримав кусок заводського покриття і зрівнював його з іншими саморобними.

Ця тема так набита флудом, що просто нереально знайти потрібну інформацію.
    Треба щось з цим робити.

реклама:

Поделиться этой страницей