реклама:

Самодельное селективное покрытие.

Тема в разделе "Солнечная энергетика", создана пользователем house4u, 9 мар 2013.

1. bazil19

bazil19 Житель форума

Симпатии:
    253
    Из:
    Бишкек
    Всех приветствую!
    Давно не заглядывал, в теме много нового и интересного!

Первый раз после зимы сегодня залез на крышу- на прошлой неделе там ещё снег был, решил сделать маленький отчёт о состоянии покрытия (тонер напылённый на свежую краску), которое работает уже почти четыре года.

На цвет практически не изменилось, может чуть сильнее стало матовым, не отслаивается, залезть под стекло, пошкрябать пальцем не могу, так как стекла на герметике.

На обрамлении коллекторов, которое делал из зелёной кровельной оцинковки, заводская краска подвыгорела заметно, на фото видно как она на палец мажется.

Вложения:

• IMAG0299.jpg
      IMAG0299.jpg
      Размер файла:
      1.010 КБ
      Просмотров:
      56
    • IMAG0300.jpg
      IMAG0300.jpg
      Размер файла:
      946,4 КБ
      Просмотров:
      57
    • IMAG0303.jpg
      IMAG0303.jpg
      Размер файла:
      1 МБ
      Просмотров:
      56
    lisman и Bodya нравится это.
  2. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Спасибо большое Базиль. А ты может интересовался какой тонерный порошок брал? С красителем на основе углерода или окиси железа?
    Не согласен, технический углерод или сажа не выгорает, надо ее только путем прилепить к абсорберу. А вот лаки кстати от ультрафиолета со временем мутнеют
    Эта краска наверное для термосушки предназначена, т. е. сохнет в термокамерах покрасочных при 80С например...

3. bazil19

bazil19 Житель форума

Симпатии:
    253
    Из:
    Бишкек
    Даже не знаю. Скорее всего на углероде. Вот фото банки из под него, но там инфы мизер.

Вложения:

• IMAG2419.jpg
      IMAG2419.jpg
      Размер файла:
      889 КБ
      Просмотров:
      44
  4. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Бодя, ау , твоя компетентність, цей тонер який???

"Для получения чёрного цвета в магнитные тонеры включается магнетид, а в немагнитные – сажа."

5. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Нажаль розібрати так просто неможу, треба десь шукати інфу, вичитувати. Сам незнаю яким робив тести і фарбував свої колектори.

це тішить :)
    тільки не розумію навіщо було фарбу використовувати, якщо тонер прекрасно розводиться акриловим розчинником і сам стає фарбою?
    --- Добавлено, 11 апр 2017 ---
    Щойно проконсультувався з товаришем, який займається заправкою лазерних катриджів, той каже що перевірити можна просто магнітом - якщо прилипне або відштовхується - значить магнітний тонер, якщо ні - значить ні.
    Друге - точно знає що тонер Samsung ML-1210 є немагнітним, незалежно хто виробник.
    Також тут є підтвердження того http://www.orgprint.com/wiki/lazernaja-pechat/klassifikacija-tonera
    upload_2017-4-11_13-47-50.png
    для своїх експериментів я використовував тонер виробника Static Control (рахуються кращими на ринку, якщо не підробка) для принтерів Brother (можливо 1240 - вечером дома гляну на баночку)
    з цієї таблиці видно що він також немагнітний.

Вложения:

Последнее редактирование: 11 апр 2017
  6. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    @vitalybo - Тип полимера Стирен-акрил або Полиэстер - яка різниця?

7. bazil19

bazil19 Житель форума

Симпатии:
    253
    Из:
    Бишкек

Та якби мені хто це в 2013 році сказав, розцілував би його:).

Пробував все розчинники, що були під рукой- всюди тонер згорнувся.
    Хотів з ацетоном спробувати, не дійшло до цього, а про акриловий вже тут от @server дізнався.

8. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Добра українська ... З тлумачником переводив чи з жінкою та тещею?:)
    --- Добавлено, 11 апр 2017 ---
    :idk:

Последнее редактирование: 11 апр 2017
    bazil19 нравится это.
  9. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Мені розповіли : майстер по памятникам (кладбище) переводив на граніт фотографії надруковані на лазерному принтері, а потім запікав усе це в пічі і отримував добрі фото на камені. Так от, одні фото після цього мали красноватий відтінок, а фото з інших тонерів залишалися чорними. Я вважаю ті , що красніли - в тих тонерах використовувався магнетід, а ті що залишалися чорними - графіт. Щоб у вас не покрасніло...

10. bazil19

bazil19 Житель форума

Симпатии:
    253
    Из:
    Бишкек

Це душа до рідної мови тягнеться.:ukr:
    Один дід зі Львова, один з Конотопа, обидва репресовані, так я азіатом і народився.
    Зараз доповнюю згаяне, то з Гуглом, то з родичами, коли вони поруч.
    Якщо щось не так напишу, виправляйте.:oops:

lisman, vitalybo, Серж07 и ещё 1-му нравится это.
  11. Алекссс

Алекссс Житель форума

Симпатии:
    130
    Из:
    Днепропетровск
    пиши лучше как знаешь ))) всем легче будет :)

bazil19 нравится это.
  12. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    :)

13. Віталій

Віталій Интересующийся

Симпатии:
    7
    Из:
    Черкасская обл.
    Ось моє творіння яке потребує покраски. Майже дороблене :). На черзі установка 4 сонячних панельок і кулера. Прислухаюсь до усіх цікавих порад))

bazil19 и house4u нравится это.
  14. vitalybo

vitalybo Житель форума

Симпатии:
    14
    Из:
    Кривой Рог
    Я думаю, треба розводити високотемпературний силіконовий герметик (240С) уайт-спірітом і добавляти сажу, потім красити, силікон прилипне до глянцевих банок, а інші краски потребують матової поверхні, облізуть..., або знімати глянець... може піскоструєм, або болгаркою. Від температури в коллекторі, може також з часом облізти і заводська краска разом з верхнєю чорною краскою. Може якоюсь хімією стравити оте обмалювання..., а тільки банки щоб не продирявило...:pardon:

15. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    пробував таке, виходить не чорне, а темносірий
    щоб вийшло менш-більш чорне треба давати дуже велику пропорцію сажі і відповідно малу кількість розведеного силікону, але при цьому покриття стає не зовсім стійке, легко здирається...
    я розумію що під склом ніхто шкребсти не буде, але температурні розширення можуть досить швидко зруйнувати його.

краще думати на цим варіантом і потім фарбувати тонером.
    А на середньому фото в нижньому правому куті бачу дві банки чисті. Значить технологія очистки вже є?
    --- Добавлено, 13 апр 2017 ---
    То Ви бандерівець самий справжній ! :hi:

bazil19 и server нравится это.
  16. Віталій

Віталій Интересующийся

Симпатии:
    7
    Из:
    Черкасская обл.
    На даний момент граюсь з гальванікою, пробую покрити міддю банки) виходить красива матова поверхня, товщину можна зробити будь яку за бажанням. Є бажання протестувати з іншими зразками))

Серж07 нравится это.
  17. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    Одну банку помалюйте тонером, але тонким шаром, розпилювачем (містер мускул наприклад) - іншу гальванікою. Купіть 2 термометри, залийте обидві свої металеві банки водою однакової температури. Поставте їх в скляну банку, закрийте кришкою, на сонце під кутом, але так щоб одна іншій тінь не робила. Фіксуйте температуру кожних 30хв наприклад.

18. Серж07

Серж07 Интересующийся

Симпатии:
    0
    Из:
    Ужгород
    Если можно про гальванику по подробнее и с фото)

19. Віталій

Віталій Интересующийся

Симпатии:
    7
    Из:
    Черкасская обл.
    А чому саме проводити тест на воді? якщо я роблю воздушний колектор))
    --- Добавлено, 14 апр 2017 ---
    Сделаю фото, потерпите)

20. Bodya

Bodya Житель форума

Симпатии:
    111
    Из:
    Івано-Франківськ
    точніші результати будуть

реклама:

Поделиться этой страницей